Vestel Smart TV Fiyatı

Teknoloji o kadar hızlı gelişiyor ki, artık gelişen bu teknolojiyi takip edemez konuma geldik. Ben de bugün, şu takip edemediğim teknolojiye bir bakayım, nereye gelmiş, yeni cep telefonları, yeni bilgisayarlar, yeni televizyonlar nelermiş dedim.
Sonra Vestel Smart TV satışa sunuldu başlıklı bir yazıya rastladım. Merak ettim ve açtım. Sonra televizyonların bile artık bilgisayarlaştığı gördüm.

Peki, nasıl oluyor da televizyona bilgisayar diyorum ben?

Vestel’ in yeni piyasaya sürdüğü Smart TV gerçekten de çok akıllı bir televizyon. 500 e yakın tv kanalını rahatlıkla izleyebildiğiniz bu televizyonda kaçırdığınız programları da tekrar tekrar izleyebiliyorsunuz.
Bunun yanında sadece televizyonunuzla facebook, twitter gibi sosyal ağlara giriyor, bu da yetmezmiş gibi, televizyonunuzla internet bankacılığı işlemlerini de yapabiliyorsunuz. Kısaca bilgisayarınızla yapabildiniz hemen hemen her şeyi televizyonunuzla da yapabiliyorsunuz.

Peki, bu kadar özelliği olan vestel smart tv kaç lira?
Piyasaya henüz çıkan vestel smart tv fiyatı hakkında elimize bilgiler ulaştıkça sizinle paylaşacağız. Ama şimdilik tahminim, Vestel Smart TV 3000-4000 lira arası bir fiyattan satışa sunulacaktır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir