Termoaktif yağ yakıcı: Biominera

Termoaktif yağ kompleksi derinin altındaki vücut ısısını artırararak yağların hızlı bir şekilde yanmasına katkıda bulunuyor. nedirbilgi.com ’ un haberine biominera termoaktif yağ yakıcıgöre bu ürünü uygulayanların sadece 1 seferde 5-6 cm inceldiği noter huzurunda kanıtlandı. Biominera zayıflama sistemleri sayesinde haftada 1 beden incelerek ay sonunda 4 beden incelmiş oluyorsunuz.

İsterseniz biomineral ve ölü deniz tuzu zayıflama sistemlerini, sıkça sorulan sorularla size tanıtalım.

Biominera termoaktif yağ kompleksinin içeriği nedir?
İçerik olarak limon, portakal, üzüm çekirdeği, tatlı badem, biberiye, buğday proteini, jojoba yağı, ,gül yağı, ısırgan yağı, susam yağı gibi bir çok naturel bileşik bulunmaktadır.

Biominera Yağ kompleksi zayıflamaya nasıl etki eder?
Bir çok etken maddeyi içersinde barındıran bu ürün, deri altına geçerek vücudun sıcaklığını artırır. Isısı artan vücut, büyük bir hızla yağların parçalanmasını sağlar. Özellikle karın, basen bölgesindeki yağ hücrelerinin yok olmasını sağlayan biominera yağ kompleksi temiz ve kuru cilde sürülür.

Biominera termoaktif kompleksi ile ne kadar zayıflayabilirim?
Düzenli kullandığınız takdirde haftada 1 beden ve ayda 4-5 beden zayıflarsınız. Toplamda 10 bedene kadar incelebilirsiniz.

Termoaktifi haftada kaç gün kullanmalıyım?
Bu yağ yakıcı kremi haftanın her günü kullanabilirsiniz.

Termoaktifi kullananlar ne düşünüyor?
Termoaktif yağ kompleks kremini bir çok ünlü isim denemiştir. Yeliz Yeşilmen’ in beli 86 cm’den 83 cm’ ye Tuğba Özay’ ın bel çevresi 94 cm den 88 cmye, Hlilal Cebeci’ nin bel çevresi ise 73 santimetreden 72 santimetreye düşmüştür.

Biominera yağ kompleksi fiyatı ne kadar?
T. C sağlık bakanlığı izniyle üretilen bu yağ yakıcı kremin fiyatı 97 liradır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Termoaktif yağ yakıcı: Biominera” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir