Maden Suyu Maskesi Nasıl Yapılır?

Maden Suyu Maskesi Nasıl Yapılır?

Bayanların bir kısmı cildinin canlılığını yitirmiş olmasından şikayetçidir. Cildi canlılığını yitirmiş kişiler çeşitli kremlere, bitkisel karışımlara başvurur. Çoğu zaman uyguladıkları formüller cilde parlaklık vermez. Ancak bizim size vereceğimiz maden suyu maskesi hem cildinizin canlılık kazanmasına hem de cilt altındaki hücrelerin yenilenmesine katkıda bulunacaktır.

İşte cildi canlandıran maden suyu maskesi:

Gerekli Malzemeler:

1 şişe maden suyu,

1 adet limon,

3 yemek kaşığı kadar bebe yağı,

Yapılışı:

1 şişe maden suyunu temiz kaba boşaltın. Hemen ardından yarım limonu kesip suyunu maden suyunun üstüne sıkıp, bebe yağını da ekleyip iyice karıştırabilirsiniz.

Karışım hazırlandıktan sonra, karışımı yüzünüze püskürtebileceğiniz bir şişeye doldurun. Cildinizin her yerine bu karışımı eşit olarak püskürterek cildinize parlak bir görünüm kazandırabilirsiniz. Ayrıca bu maske çok iyi bir makyaj altı maskedir.

Son Aramalar

maden suyu cilde iyi gelirmi,soda yüze iyi gelirmi,maden suyu yüze iyi gelirmi,soda maskesi nasıl yapılır,soda cilde iyi gelirmi

Maden Suyu Maskesi Nasıl Yapılır? yazısına ait etiketler : , , ,
Maden Suyu Maskesi Nasıl Yapılır? Bu yazıyla ilgili görüşleriniz için buradan iletişime geçiniz.

Yorum Yaz!

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>