Karaciğer Yağlanması için bitkisel formüller: Karaciğer yağlanmasına ne iyi gelir

Karaciğer Yağlanması İçin Bitkisel Kür

Karaciğer yağlanması günümüzde sıklıkla görülen sağlık problemlerinden biridir. Karaciğer vücut için en önemli organlardan bir tanesidir. Çünkü karaciğer kanı temizler, toksinlerin atılmasına yardımcı olur.

Karaciğer rahatsızlığı olan kişilerin, ciltleri soluktur ve karaciğer rahatsızlığı olan kişilerde birçok cilt problemi görülmektedir.

Bu yazımızda karaciğer yağlanmasına ne iyi gelir sorusunun yanıtını verip, karaciğeri temizleyen bitkisel bir formül vereceğiz.

Bu bitkisel formül Prof. Dr. Ahmet Maranki tarafından sizlere sunulmaktadır.

İşte karaciğer temizleyici bitkisel formül:

— Karaciğerinizi temizleyebilmek için, yapmanız gereken ilk iş, maydanozun suyunu, 1 limon ve su ile karışım haline getirerek sabahları aç karnına içmek olacaktır.

— Karaciğer temizleyen bir başka bitkisel formül de, 1 çay kaşığı zerdeçal ile 1 tatlı kaşığı balı karıştırıp her sabah ve her akşam tüketmenizi öngören bitkisel formüldür.

— Adaçayı da karaciğer temizleyen bitkiler arasındadır. 1 bardak kaynar suyun içerisine 5-6 gram adaçayı ekleyiniz. 10 dakika bu çayı demleyiniz. Bu bitkisel çayı sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez tüketiniz.

— Son olarak nane yaprağı çayının tarifini verelim. 9-10 gram nane yaprağını 1 bardak kaynayan suyun içerisine ekleyin ve 10 dakika demleyiniz. Günde 2 kez, birer fincan bu çaydan da içebilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.

kaynak: nedirbilgi.com

 

Son Aramalar

karaciğer yağlanmasına iyi gelen bitkiler,karaciğer yağlanmasına ne iyi gelir,karaciğer yağlanmasına iyi gelen yiyecekler,karaciğer yağlanmasına iyi gelen besinler,karaciğer yaglanmasına iyi gelen bitki

Konuya benzer diğer yazılar...

3 Yanıtlar

 1. ahmet diyor ki:

  ben bundan 20 gün önce kalp ritimlerinde bozukluk var diye kardiyoloji bölümüne gittim ve bazı testler ve yapılan radyoloji ve labaratuğar sonuşlarından sonra kalbimde hiçbir sorunun olmadığı karaciğer enzim değerlerinin fazla olduğunu söyledi doktorum ve bu rahatsızlık karşısında ne önlem almalıyım aydınlatırsanız sevinirim saygılar.-

 2. necati eren gürel diyor ki:

  acaba 1 şişeye bu dediğiniz karışımı yapsam dolaba koysam her sabah içsem olur mu her seferinde ayrı ayrı yapmam mı gerek
  saygılar

 1. 14 Aralık 2012

  […] Karaciğer yağlanması için yapmanız gereken, karaciğer temizleme detoksunu sizlerle paylaşacağım. […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir