İlkokulda Takdir ve Teşekkür Kalktı mı?

Hatırlayacağınız gibi geçtiğimiz yıla kadar ilköğretim 4. ve 5. sınıf öğrencileri not ortalamalarına göre takdir veya teşekkür alabiliyordu. 2012 yılında 4+4+4 sistemiyle ilköğretim 1. kademe ilkokul oldu. 5. sınıflar ortaokul oldu.

4+4+4 ile eğitim sisteminde, eğitim programında birçok değişiklikler yapıldı. Bu değişikliklerden biri de öğrencilerin karnelerine yansıdı. Geçtiğimiz yıla kadar 4. sınıf öğrencilerine takdir ve teşekkür belgesi verilirken bu ilkokul öğrencilerine takdir veya teşekkür verilmeyecek.

Karne günü geldiğinde taktir ve teşekkür alamadığınız zaman üzülmeyin. Bütün notlarınız 5 olsa da takdir alamayacaksınız. Kısaca karne günü öğretmenim ben neden takdir almadım diye kızmayın. :)

Son Aramalar

takdir teşekkür kalktı mı,4 sınıfta takdir varmı,4 sınıfta takdir teşekkür var mı,takdir tesekkur kalktimi,4 sınıfta takdir teşekkür kalktı mı

İlkokulda Takdir ve Teşekkür Kalktı mı? Bu yazıyla ilgili görüşleriniz için buradan iletişime geçiniz.

4 Yorum »

 • hatice çakır içgel diyor ki:

  bu saçma değilmi çocuklar kendilerini takdir almaya odaklamışlar eğer bu gerçekten doğruysa çocukların motivasyonu asıl şimdi düşecek o zaman siz düşünün belge alamazlarsa verim beklemeyin

 • isimsis diyor ki:

  pislikler biz yıl sonunda bunu bekliyorduk 4+4+4 te yazıklar olsun

 • cevriye diyor ki:

  mrb bizim 4 de giden çocuklara haksızlık deyilmi son günlerde bildiriliyo gece gündüz demeyip çalıştılar takdir alabilmek için .

 • Halit diyor ki:

  Çocuklarımızın bir umudu vardı çocuklarımız onöre ediliyordu onu bile çok gördü bu devlet.yazık halimiz e olacak belli değil.siz halen bunları başımızdan eksik etmeyin.yaşasın akp!!!brawo bu şerefsizleri halen başıızda tutan bu milletime.

Yorum Yaz!

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>