Hakkımda

1987 Malatya doğumlu olan bu blogun yazarı bu işi hobi olarak yapmaktadır. Yazarın asıl işi sınıf öğretmenliğidir. Yazar, blog yayın hayatına girdiğinden bu yana çeşitli konularda, gerekli, gereksiz bir çok yazı yazmıştır. Askerlik, iş yoğunluğu derken blogunu uzun süre ihmal etmiştir. Bu yüzden kendini az da olsa, bloga karşı suçlu hissetmektedir.

Bu kadar önbilgi yeter!

Merak ettiğiniz birşey varsa, facebook hesabımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Ha burada blogumuzda sağlıkla ilgili yazılan yazıların hiç biri tedavi amaçlı yazılmamıştır. Hekim tavsiyesi her şeyden önemlidir. Bu blogda sadece ilave bitkisel öneriler vardır. Başınıza gelecek, olumsuz bir durumda sorumluluk bana ait değildir.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Hakkımda” üzerine 9 yorum

 1. bu yıl sbs kolay olsun derim çünkü yapan da kendine yapamayanda aslına benim için fark etmiyor ama insanın içinde küçükte olsa br korku var ya yapamassam ya başaramassam diye bence kolay olsun derim.

 2. çokkkkk zordu yaaa sbs insan biraz bencillik yapmyıp bizi düşünürdü dimi yani ya:D

 3. BEN 8. SINFA GİDİON GEÇEN SEN 500 ALDIM AMA BU SENE ÇOM ZORDU KESİ 410ALCAM… OFF YAA

 4. İstanbul da burs veren vakıflar listesinde vakfımızın iletişim bilgilerinin aşağıdaki şekilde güncellenmesini rica ederim.

 5. İstanbul da burs veren vakıflar listesinde vakfımızın iletişim bilgilerinin aşağıdaki şekilde güncellenmesini rica ederim.

  Ordu Kültür ve Eğitim Vakfı (Okev)
  Adnan Kahveci Mahallesi, Yavuz Sultan Selim Bulvarı, No 15/E
  Beylikdüzü – İstanbul

  Telefon : 0 212 8554500

 6. sabahtan beri 5. sınıf sorularını arıyom buluyom yüklüyom ama açamıyom.sinirden ağlamaya başladım.lütfen yardım edin………………………..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir