GSGM 986 eleman alacak

Başlıktan da anladığınız gibi Gençlik ve Spor genel müdürlüğü bünyesinde istihdam ettirmek üzere 986 personel alacak.

Gençlik il müdürlüğü merkezlerinde istihdam edilmek üzere alınacak personeller gençleri ve çocukları kültürel ve sanatsal yönden geliştirecek.

Gençlik ve spor müdürlüğü 2010 yılı içinde tam 986 kişiye iş kapısı açmış olacaktır.

Buna göre 2010 yılı içinde 819 antrenör ve 167 gençlik çalışanı gençlik ve spor müdürlüklerinde çalıştırılmak üzere işe alınacaktır.

GSGM antrenör alım şartları ise şunlar:

1- Besyo mezunu olmak,

2- 2. kademe antrenörlük belgesine sahip olmak,

Bu şartlara sahipseniz GSGM ye antrenörlük başvurusu yapabiliyorsunuz. Antrenörlüğe hak kazandıktan sonra diğer antrenörlerle aynı maaşı alıyorsunuz ve aynı sosyal haklara sahip oluyorsunuz.

kaynak: nedirbilgi.com

Sosyal Ağlarda Paylaş

GSGM 986 eleman alacak” üzerine 8 yorum

  1. sımdı bu kadar kişi kpss ıle mı alınacak yoksa sadece 2. kademe antrenor belgesı ıle mı

  2. benim uzmanlık geçerlimi oluyor birde ben almadım o belgeyi ne yapmam gerekiyor kaçıncı kademe oluyorum 2002 eğitim fakültesi beden eğitimi öğretmenliği mezunuyum atletizm uzmanlık aldım

  3. arkadaşlar besyo mezunu olmanız gerekiyor ve en az 2. kademe antrenör olmanız gerekiyor. kpss ile ilgisi yok ama bu iş kadrolu değil zaten bir nevi sözleşmeli. eğer başvuru yapacaksanız hangi ilde kalıyorsanız önce bi oradaki gençlik il spor müdürlüğüne gidin ya da tanıdık varsa torpili olan varsa başka ilde de başvuru yapabilirsiniz belgenizi götürün şuan da yeterli. alım başvuruları diye bir şey yok takip edeceksiniz sürekli diyalog halinde olacaksınız müdürlükle başka yolu yok.

  4. gsgm bünyesinde ve ihale üzerinden sözleşmelı olarak alım yapılacak.daha dogrusu yapılacaktı.aralık 17 sınde ıhala vardı fakat iptal olmus.yanı suan alım falan yok arkadaslar yınde takıp edın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir