Basura iyi gelen kremler: Hangi ilaçlar basura iyi gelir

Ülkemiz de en sık görülen rahatsızlıklardan biri de  hemoroid halk arasında bilinen adıyla basurdur.  Basur rahatsızlığı olan kişiler genellikle makat bölgelerinden kan gelmesinden ve makat bölgesindeki ağrılardan şikayetçidir.

Bu yazımızda sizlerle basura iyi gelen kremlerin neler olduğunu paylaşacağız.

Basura iyi gelen kremler:

Anestol: Anestol ismi verilen krem genelde basur ağrısının çok olduğu dönemlerde kullanılması gereken bir ilaçtır. Bu ilaç içerdiği etken maddelerle basur ağrınızı belli bir süreliğine yok eder. Daha doğrusu makat bölgenizi uyuşturur.

Kortos Krem: Bu krem içerdiği kortizon sayesinde makattaki şişlik kaşıntı durumlarını yok eder. Ancak bu krem uzun süre kullanılmamalıdır. Çünkü kortizon uzun süre kullanıldığı zaman vücuda büyük zarar vermektedir.

Proctolog Krem: Bu krem makattaki kaşıntı ve şişlik sorununun çözümünde en çok kullanılan kremdir. Çünkü bu krem kortizon içermez. Uzun süre kullanımında hiç bi yan etkisi yoktur. Kremi günde 2 kez kullanabilirsiniz.

Son Aramalar

basura iyi gelen kremler,basura iyi gelen ilaçlar,basur kremleri isimleri,basura iyi gelen krem,basura hangi krem iyi gelir

Basura iyi gelen kremler: Hangi ilaçlar basura iyi gelir yazısına ait etiketler : , , , ,
Basura iyi gelen kremler: Hangi ilaçlar basura iyi gelir Bu yazıyla ilgili görüşleriniz için buradan iletişime geçiniz.

Yorum Yaz!

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>