Basura iyi gelen kremler: Hangi ilaçlar basura iyi gelir

Ülkemiz de en sık görülen rahatsızlıklardan biri de  hemoroid halk arasında bilinen adıyla basurdur.  Basur rahatsızlığı olan kişiler genellikle makat bölgelerinden kan gelmesinden ve makat bölgesindeki ağrılardan şikayetçidir.

Bu yazımızda sizlerle basura iyi gelen kremlerin neler olduğunu paylaşacağız.

Basura iyi gelen kremler:

Anestol: Anestol ismi verilen krem genelde basur ağrısının çok olduğu dönemlerde kullanılması gereken bir ilaçtır. Bu ilaç içerdiği etken maddelerle basur ağrınızı belli bir süreliğine yok eder. Daha doğrusu makat bölgenizi uyuşturur.

Kortos Krem: Bu krem içerdiği kortizon sayesinde makattaki şişlik kaşıntı durumlarını yok eder. Ancak bu krem uzun süre kullanılmamalıdır. Çünkü kortizon uzun süre kullanıldığı zaman vücuda büyük zarar vermektedir.

Proctolog Krem: Bu krem makattaki kaşıntı ve şişlik sorununun çözümünde en çok kullanılan kremdir. Çünkü bu krem kortizon içermez. Uzun süre kullanımında hiç bi yan etkisi yoktur. Kremi günde 2 kez kullanabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Basura iyi gelen kremler: Hangi ilaçlar basura iyi gelir” üzerine bir yorum

  1. Selamlar öncelikle yerimde oturamıyor ve hiç bir imkanım yok doktora gitmek için sebebi şudur ben denizde çalışıyorum 3 gün seyir yapacagım işim geregi şu anda çıldırmak üzereyim çok canım yanıyor acilen bu agrıyı dindirecek ne yapabilirim bana acil yardım edin lütfen telefonum şimdilik 0079034858790 3 gün sonra turk telim 00905354422922

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir