Ali Ekinci Vakfı EKVA Bursu

Ekinciler Holding A.Ş.’ nin kurduğu EKVA vakfı, Ekinciler Holding A.Ş’ nden bağımsız olarak çalışmaktadır.

Dört yıldır başarılı, maddi desteğe ihtiyaç duyan öğrencilere burs vermekteldir.
Toplam 100 üniversite öğrencisine burs veren EKVA vakfı’na başvurular her öğretim yılı başındadır.

Telefon: 0212 881 3417.

Son Aramalar

ekva ali ekinci vakfı bursu,ali ekinci vakfı,ali ekinci vakfı burs,ekva burs başvurusu,ekva bursu

Konuya benzer diğer yazılar...

10 Yanıtlar

 1. tuğba özdemir diyor ki:

  ben 9 eylülde sınıf öğretmenliği okuyorum.başarılı bir lse hayatım vardı.2006da öğretmenlerem ve arkadşlarla yaptığımız proje sonucu devlet tarafından yurt dışına gönderildik.şmdi üniv.de de not ortalamam çok iyi 3.16 fakat memleketten uzakta olmam babamı zor durumda bırakıyor bursla babamı bu yükten kurtarmak istiyorum abim sivasta asker.burs imkanınızdan yararlanmak istiyorum sizden cvp bekliyorum

 2. Alican Öztürk diyor ki:

  Merhabalar.Ben bu sene Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde üniversite hayatıma başlayacağım.Öss’de eşit ağırlık2 puan türüne göre Türkiye 299.su sözel2 puan türüne göre Türkiye 38.si oldum.Annem babam boşandılar ve şu an aylık net bi gelirimiz yok.Babam ise düşük bi maaş karşılığı çalışıyor.Bu sene abim de Ege Üniversitesi’nde okuyacak.Bursa çok ihtiyacım var.Yardım eden olursa çok minnettar olurum.Çok teşekkür ediyorum…

 3. cansu diyor ki:

  mugla üniversıtesınde okuyorum maddı gerımız yokk.burs almak okumak ıstıorum

 4. ümmü nur diyor ki:

  merhaba ben hatay da tıp fakültesinde okuyorum 3. sınıfa geçtim. babam antalya da bir turizm şirketinde şoförlük yapıoyor. Benim dışımda okuyan iki kardeşim daha var. önümüzdeki dönem bir kardeşim daha üniversiteye başlıyacak ama babamın ikimizin masraflarınıda karşılayacak gücü yok. çok zor durumda kaldım. eğer yardımcı olursanız çok seviniceğim.

 5. ZAFER SEÇKİN diyor ki:

  ALİ EKİNCİ VAKFI DİYE BİR VAKIF YOK ARKADAŞLAR BURADA VERİLEN TELEFON NUMARASI BENİM EV TELEFONUM LÜTFEN BOŞUNA TELEFON ETMEYİN.

 6. Ömer diyor ki:

  Yıldız teknikte okuyorum… burs gelirim yok… yardımızı rıca edıyorum… tesekkurler

 7. hasan diyor ki:

  tıp fakultesı 3. sınıf öğrencisiyim. maddı ımkanlarım kısıtlı.kardesımde unıversıtede okuyor .babam emeklı annem ev hanımı.daha rahat bır eğitim için bursunuza ıhtıyacım var sımdıden ılgınız ıcın tesekkurler

 8. aysen diyor ki:

  bu yıl unıversiteye yenı baslıyorum endustrı muhendisliği okucam annem ve babam emeklı kardesımde abimde universitede okuyo tesekkurler..

 9. emrah diyor ki:

  biz yedi kardeşiz ve altı kişi okuyoruz ,ben ve bir kardeşim üniversiteyi okuyoruz maddi bakımdan güçlük çektiğimiz için okumakta zorlanıyoruz, bu nedenle sizden yardım bekliyoruz.

 10. baran diyor ki:

  biz 4 kardeş okuyoruz babam inşaat işçisi 3 kardeş tıp okuyoruz okumakta zorlanıyoruz. sizlerin yardımını bekliyoruz.istanbul üniversitesinde cerrahpaşa tıp fakültesinde okuyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir