Aldatan erkek nasıl davranır

Bir kadın erkeği tarafından aldatıldığını çok rahat bir şekilde anlayabilir. Erkekler bu konuda kadınlar kadar güçlü hislere sahip değildir. aldatan erkekBir kadın aldatıldığını erkeğinin bir davranış değişikliğinden, kokusunun değişmesinden, eve gidiş geliş saatlerinden, cep telefonlarına gelen mesajlardan, erkeğin sürekli bilgisayar başında vakit geçirmesinden hemen hemen her şeyden anlayabilir. Kadınların bu kadar güçlü sezilere sahip olmasının nedenleri, ilişkiye başlamadan önce aldatılabileceğini düşünmesidir. İlk zamanlarda bile bunun mücadelesini vermeye başlar ve bunun önlemini almaya çalışır ve birtakım planlar yapar. Kadın zekâsı, erkek zekâsından çok farklı çalışır. Kadın erkeğini yakalamayı kafasına koyarsa mutlaka yakalar. Ama illaki bunun yolu nedir, aldatıldığımızı nasıl anlarız diyorsanız bazı önemli noktalara dikkat edeceksiniz. Bu noktalar:

Erkeğiniz telefonunu sürekli sessiz modda kullanıyorsa, masaya telefonu ters koyuyorsa, sık sık telefonunu kapatıyorsa, gün içinde aradığınızda ona ulaşamıyorsanız, durup dururken parfümünü değişiyorsa, sizi günde 1-2 kez ararken günde 6-7 kere arıyorsa, hiç aklında değilken spor salonuna yazılmışsa, sürekli kendine yeni kıyafetler alıyorsa vb… durumlarda erkeğinizin sizi aldatabiliyor olabileceğini düşünebilirsiniz. Ancak bu değişimlerin görüldüğü her erkek aldatıyor diyemezsiniz.

Son Aramalar

aldatan erkek nasıl davranır,erkek aldatiyorsa,bir erkek aldatıyorsa,aldatılan erkek,aldatan resimler

Aldatan erkek nasıl davranır Bu yazıyla ilgili görüşleriniz için buradan iletişime geçiniz.

Yorum Yaz!

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>