Adet düzensizliği için bitkisel kür: Adet söktürücü bitkisel formül

Geçtiğimiz günlerde Serdem’in mutfağına konuk olarak katılan Mustafa Aydıner Hoca ,Programa telefonla katılan bir izleyicinin sorusu üzerine adet bozukluğu,adet düzensizliği ve erken menepoz için ısırganotu, civanperçemi ve böğürtlen kürünü önerdi.

Bu bitkilerin çayının hazırlanarak içilmesi gerektiğini söyleyen Mustafa Hoca,Isırgan çayının yemeklereden bir saat önce civanperçemi çayının yemeklerden yarım saat önce,böğürtlen çayının ise yemeklerden bir saat sonra içilmesi gerektiğini söyledi.Bunlara ek olarak adet söktürmek için sabah öğle ve akşam melissa çayı içilmesi gerektiğini söyledi.

Hazırlanışı:Isırganotu yaprağı kaynamakta olan bir bardak suya 1 tutam atılarak 1-2 dakika demlenecek,Civanperçemide aynı şekilde demlenecek ,ancak böğürtlen çayı ise böğürtlenin kökü kullanıldığı için beş dakika kadar kaynatılmak sureti ile hazırlanacak.

Son Aramalar

ısırgan otu adet söktürürmü,melisa çayı adet söktürürmü,melisa çayı adet söktürücü,ısırgan otu adet söktürücü,böğürtlen kökü adet söktürücü

Adet düzensizliği için bitkisel kür: Adet söktürücü bitkisel formül yazısına ait etiketler : , , ,
Adet düzensizliği için bitkisel kür: Adet söktürücü bitkisel formül Bu yazıyla ilgili görüşleriniz için buradan iletişime geçiniz.

Yorum Yaz!

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>